خانه / عکس بازیگران ترکی / عکسهای بازیگران سریال ترکی غنچه های زخمی + خلاصه سریال

عکسهای بازیگران سریال ترکی غنچه های زخمی + خلاصه سریال

عکس بازیگران ترکی غنچه های زخمی
عکس بازیگران ترکی غنچه های زخمی

معرفی بازیگران سریال غنچه های زخمی (گلهای شکسته) kirgin cicekler

غنچه های زخمی خلاصه داستان و عکس بازیگران سریال ترکی kirgin cicekler

اسامی بازیگران سریال ترکی غنچه های زخمی + خلاصه داستان

عکس تمام بازیگران غنچه های زخمی
عکس تمام بازیگران غنچه های زخمی

خلاصه سریال غنچه های زخمی:

ایلول در یک خانه کوچک به همراه مادر، خواهر کوچکتر و ناپدری اش زندگی می‌کند. ایلول همیشه مورد تجاوز جسمی و عاطفی از سوی ناپدری اش قرار می‌گیرد. زمانی که او این موضوع را به مادر خود انتقال می‌دهد، مادرش او را باور نکرده و وی را به یک یتیم خانه می‌سپرد. او در ابتدا تلاش بسیاری برای ماندن نزد مادر و خواهرش می‌کند و از رفتن به پرورشگاه بسیار ناراحت و دلگیر است. اما به تدریج به هم اتاقی‌های خود که چهار دختر هم سن و سال او هستند، وابسته شده و از آن به بعد این وابستگی هیچگاه کمرنگ نمی‌شود. این سریال داستان پنج  دختر تنهای به دور از خانواده و مجادله‌های آن‌ها در راه زندگی در سنین نوجوانی را به تصویر می‌کشد.

عکس بازیگران غنچه های زخمی
عکس بازیگران غنچه های زخمی

اسامی بازیگران سریال ترکی غنچه های زخمی:

غنچه‌های زخمی (به ترکی استانبولی: Kırgın Çiçekler) یک داستان درام،نوجوانی و خانوادگی است . بازیگرانی از جمله ایپک کاراپینار ، اوزگور چویک ، بیران داملا ییلماز ، گوکچه آکیلدیز ، هازار موتان، چاقلا ایرماک و آلینا سولاکر در این سریال نقش ایفا کردند.

عکس سریال غنچه های زخمی قسمت اخر
عکس سریال غنچه های زخمی قسمت اخر

خلاصه داستان قسمت آخر سریال ترکی غنچه های زخمی:

صدری که یک پیرمرد پولدار است در آخرین روزهای عمرش به دنبال نوه گمشده خود میگرده و داخل روزنامه برای این کار آگهی میزنه .
مرال (مارال) بعد از دیدن آگهی به امید اینکه اون نوه صدری باشه پیش صدری میره و خودش رو نوه اون معرفی میکنی ، در صورتی که نوه واقعی صدری ، کادر (ساغر) هست…

بانو ، مادر کادر (ساغر) که عقل خودش رو از دست داده ، از تیمارستان فرار میکنه و قصد داره از دخترش (کادر) انتقام بگیره. همان موقع در روزنامه خبر پیدا شدن نوه صدری می بینه و موقعی که متوجه میشه مرال (مارال) خودش را نوه صدری معرفی کرده شوک میشه.
بانو ثروت صدری را حق خودش میدونه و بخاطر این موضوع از دست مرال خشمگین میشه.
دخترها که امتحان (کنکور) دانشگاه دارند بخاطر این موضوع هیجان زده هستند.

گونی بعد از امتحان ، باخبر میشه که سونگول (سوگول) برای کنکور درخواست نداده است. (سونگول بخاطر اینکه نامادریش پول کنکور اون را بدون اجازه اون خرج کرده بود نتونست در کنکور شرکت کنه)
صدری تصمیم میگیره یک مهمانی در بین آشنا ها و نزدیکان خودش برای مرال ترتیب بده.

بانو برای اینکه به مرال فشار بیاره , یک نقشه بسیار خطرناک میکشه و با این نقشه شوم جان بقیه دخترها را به خطر میاندازه…
در قسمت آخر سریال غنچه های زخمی در فصل دوم خواهیم دید که بانو که از تیمارستان فرار کرده و تونسته بیاد تو خوابگاه دخترها خودش رو قایم کنه، نصف شب به سراغ دخترها میاد و بعد از کلی جر و بحث به صورت ناخواسته دخترش ساغر را با چاقو میکشه و از طرف دیگر پرده اتاق دخترها آتش میگیره.

در ابتدای قسمت اول فصل سوم سریال که به تازگی شروع شده مراسم تشییع جنازه ساغر ، ایلول و جمره را می بینیم که بیننده ها همه فکر میکنند بعد از اون اتفاقاتی که اون شب افتاده و اتاق آتش گرفته بود بخاطر همین موضوع ساغر و ایلول و جمره کشته شده اند.

البته طولی نمیکشه همه بیننده گان شوکه میشوند چون همه این اتفاقات فقط در خواب مارال افتاده بود ? و مشخصه که نویسنده و کارگردان سریال فقط برای اینکه هیجان سریال را برای فصل جدید آن بالا ببرند این سکانس رو به سریال اضافه کرده اند.

در ادامه قسمت اول فصل سوم سریال خواهیم دید که دخترها و سرکان و گونی و چند تا از پسرهای دیگه در دانشگاه قبول شده اند و به دانشگاه می روند فقط سوگول که بخاطر پول ثبت نام کنکور ، نتوانسته بود در کنکور شرکت کنه مجبور میشه سرکار بره. و اتفاقات دیگه ای هم افتاده که تا موقع پخشش صبر کنید…

عکس غنچه های زخمی برای پروفایل
عکس غنچه های زخمی برای پروفایل

DOWNLOAD KIRGIN ÇIÇEKLER DOWNLOAD MOVIE KIRGIN ÇIÇEKLER PART اخر DOWNLOAD NEW MOVIE KIRGIN ÇIÇEKLER DOWNLOAD SERIAL KIRGIN ÇIÇEKLER PART اخر KIRGIN ÇIÇEKLER بازیگران سریال غنچه های زخمی بیوگرافی سریال غنچه های زخمی خلاصه سریال دوبله فارسی خارجی KIRGIN ÇIÇEKLER قسمت اخر خلاصه سریال دوبله فارسی خارجی غنچه های زخمی سریال خارجی KIRGIN ÇIÇEKLER سریال خارجی غنچه های زخمی سریال درام و فوق العاده زیبای گلهای شکسته سریال غنچه های زخمی سریال غنچه های زخمی | عکس بازیگرانو خلاصه KIRGIN ÇIÇEKLER عکس زیرنویس سریال دوبله فارسی KIRGIN ÇIÇEKLER عکس زیرنویس سریال دوبله فارسی غنچه های زخمی قسمت اخر عکس سریال عکس سریال دوبله فارسی KIRGIN ÇIÇEKLER قسمت اخر عکس سریال دوبله فارسی غنچه های زخمی قسمت اخر عکس سریال غنچه های زخمی عکس های سریال دوبله فارسی KIRGIN ÇIÇEKLER قسمت اخر عکس های سریال دوبله فارسی غنچه های زخمی قسمت اخر عکس و خلاصه داستان سریال دوبله فارسی KIRGIN ÇIÇEKLER عکس و خلاصه داستان سریال دوبله فارسی غنچه های زخمی غنچه های زخمی قسمت اخر فانجو معرفی بازیگران سریال غنچه های زخمی معرفی بازیگران سریال غنچه های زخمی (غنچه های زخمی) KIRGIN CICEKLER معرفی بازیگران سریال غنچه های زخمی (گلهای شکسته) KIRGIN CICEKLER نقد سریال دوبله فارسی KIRGIN ÇIÇEKLER نقد سریال دوبله فارسی غنچه های زخمی

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

جدیدترین لباس های مجلسی زنانه و دخترانه مدل گند افغانی مقبول و خوش نمایی

لباس مجلسی یکی از لباس های ضرری برای هر خانم میباشد که امروز ما در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *