خانه / مدل بافت / زیباترین ست لباس های خانوادگی 4 نفره

زیباترین ست لباس های خانوادگی 4 نفره

ست کردن لباس تمام اعضای خانواده یک ایده بسیار خفن هست اگر این ایده به فکر شما رسیده بدانید که ذهن خلاقی دارید، و شیک پوش هستید. ست کردن لباس میتواند در تمام فصل سال باشد لباسهای بافت در زمستان یا تیشرت در تابستان مهم نیست در کدام فصل هستید مهم اینکه بتونید انجامش بدید. میتوانید از بیرون تهیه کنید یا حتی خودتون پارچه تهیه و بدید خیاط براتون بدوزد تا تک باشید و خیال راحت که کسی اون مدل رو نداره!

ست های شیک و جدید تمام خانواده
ست های شیک و جدید تمام خانواده

خیلی از مادران دوست دارند لباسهای ست مادر و دختر را تن کنند ، این که مادر و دختر یک لباس بپوشند بسیار جذاب، جالب و شیک است. یا ست کردن لباس پدر و پسر و یا حتی ست کردن لباس کل خانواده ،ما در اینجا مدل های شیک از ست لباس کل خانواده آماده کردیم. با ما همراه باشید:

عکس مدل ست خانوادگی
عکس مدل ست خانوادگی

یک نکته مهم در مورد ست لباس خانوادگی این است که نباید فکر کنید یک ست کامل به این معنی است که همه اعضای خانواده باید یک رنگ و یک شکل و یک طرح لباس بپوشند ، کافی است یک هارمونی یا ترکیب رنگ مشخص برای همه اعضا استفاده شود ، این هم نمونه ای از ست خانوادگی هست و دلیل نمیشود تمام لباس اعضای خانواده یک طرح باشد. یک طرح بودن بسیار شیک هست ولی اگر امکانش نبود از روش بالا استفاده کنید اونم جزیی از ست ها حساب میشود.

مدل ست لباس تمام اعضای خانواده
مدل ست لباس تمام اعضای خانواده
ست لباس شیک خانوادگی
ست لباس شیک خانوادگی

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *